NaNiRe    Natural exclusive soap

 

 

 

                      Головна   Каталог   Як замовити   Доставка   Відгуки

Натуральне мило ручної роботи

З чого складається мило ручної роботи? 

Насамперед мило робиться з основи.

Crystal SLS Free – основа для мила, яка  не містить сульфату лаурил  натрію. Кришталево прозора, навіть при додаванні невеликої кількості олій. Чудово милиться, легко нарізається, пластична. Виробник основи англійська компанія Stephenson Group Ltd, пропонує основи для виробництва гліцеринового мила ручної роботи.

З чого зроблено мильну основу?

Мильна основа виробляється з рослинної сировини, а саме: з кокосової і пальмової олії. Вона має у своєму складі достатній вміст мінеральної води і гліцерину. рН (кислотність) у неї нижче, ніж у звичайного твердого туалетного мила, отже вплив мила, виготовленого з такої основи буде набагато більш м'яким для нашої шкіри. Якісна основа не містить у своєму складі додаткових синтетичних піноутворювачів.

Чим гірше піниться мильна основа, тим меньше в ній міститься лаурилсульфату натрію (ПАР – піняща активна речовина), яка підсушує шкіру. Зрозуміло, що така мильна основа корисніша для шкіри.

 Склад прозорої мильної основи Crystal:

Aqua

Glycerin

Sodium stearate

Propylene glycol

Sorbitol

Sodium laurate

Sodium laureth sulfate

Sodium lauril sulfate

Sodium chloride

Stearic acid

Lauric acid

Pentasodium pentetate

Tetrasodium etidronate

Sorbitol - його присутність значно покращує текстуру косметичних виробив, надаючи їм оксамитову м'якість.

Sodium laurate - натрієва сіль жирної кислоти, ПАР натурального походження (як стеарат натрію).

Sodium chloride - звичайна харчова сіль, регулятор лужності.

Stearic acid - Стеаринова кислота підвищує стійкість шкіри до зовнішніх несприятливих факторів, покращує її еластичність і надає бархатистість, крім того, ця кислота є своєрідним "затверджувачем" мила.

Lauric acid - Лаурилова (лаврова) кислота має антиоксидантні властивості, її отримують з кокосової або лаврової олій.

Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate - це хелатоутворюючі (комплексоутворювачі) стабілізатори емульсій, що використовуються для запобігання з'єднанню мінеральних компонентів між собою.

Sodium lauril sulfate и Sodium laureth sulfate - з приводу цих піноутворювачів зламано багато копій, однак від їх використання ніхто не відмовився. За висновками закордонних експертів, що входять до CIR, Sodium laureth sulfate визнаний нешкідливим компонентом при дотриманні рецептури, а для Sodium lauril sulfate введено обмеження на застосування у вигляді не більше 2% у сумішах для тривалого застосування. З урахуванням того, що мило та мильні похідні практично відразу ж змиваються водою, я не бачу в наявності лаурила якоїсь особливої небезпеки.

Також в мило входять базові олії (оливкова, кокосова, пальмова), ефірні олії та інші компоненти залежно від бажаного ефекту (кава, косметична глина, мед, молоко, морська сіль, сухоцвіти, екстракти лікарських рослин та інші складові). В мило також можуть бути додані барвники та колірні пігменти, ароматизатори, задушки, за бажанням.

 

 

 

Copyright 2010